Serwis

Dlaczego warto serwisować samochód u dealera Mazdy? 
Ponieważ troszczymy się nie tylko o Twój samochód, ale także o Ciebie – naszego klienta. Serwisowanie samochodu u dealera Mazdy to profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach. Dla Twojego auta oznacza to bezproblemową jazdę, niezawodność, bezpieczeństwo i korzystną wartość ponownej odsprzedaży.

Przejrzysta polityka cenowa 
Mechanik omówi usługę przed przystąpieniem do pracy, żeby klient nie był niczym zaskoczony i znał wcześniej jej cenę – łącznie z częściami, olejem, płynami eksploatacyjnymi i podatkiem VAT. Po wykonaniu usługi mechanik poinformuje także o naprawach lub wymianach części, które mogą być konieczne w przyszłości.

Szkolenie i wyposażenie 
Mechanicy Mazdy regularnie uczestniczą w szkoleniach na temat najnowszych technologii, aby zapewnić klientom trafną diagnostykę i skuteczną naprawę. Inwestują także w specjalistyczne narzędzia i urządzenia diagnostyczne. Mechanicy Mazdy z zaangażowaniem starają się być na bieżąco z naszymi systemami informacji technicznej, aby świadczyć jeszcze lepsze usługi.

Elektroniczny rejestr serwisowy 
Informacje ze wszystkich przeglądów rutynowych dokonywanych u dealera Mazdy są przechowywane w naszym centralnym Elektroniczny rejestr serwisowy . Dzięki temu można uzyskać natychmiastowy dostęp do pełnej historii serwisowej auta, zapobiec jej fałszowaniu i zwiększyć wartość ponownej odsprzedaży samochodu.

Serwis Mazdy dopasowuje się do Twojego kalendarza 
Przy umawianiu się na kolejną wizytę w ASO, nasi dealerzy dostosują jej termin do Twoich planów. Aby obyło się bez czekania. I nawet zaoferują Ci samochód zastępczy, o ile będzie dostępny.

To się nazywa obsługa. Nie uważasz?

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest BMG Goworowski sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łużyckiej 9, 81-537 Gdynia. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.