Kontakt

BMG Goworowski Gdynia

LOKALIZACJA

Salon:
Łużycka 9
81-537 Gdynia
Tel.: +48 58 660 49 00
e-mail:
01016.klienci@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 9:00-18:00
sobota: 9:00-15:00

Serwis:
Łużycka 9
81-537 Gdynia
Tel.: +48 58 660 49 00
e-mail:
01016.klienci@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 7:00-18:00
sobota: 8:00-14:00

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest BMG Goworowski sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łużyckiej 9, 81-537 Gdynia. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.
Marcin kaszubowski p3a5860

Marcin Kaszubowski

kierownik sprzedaży

telefon
58 660 49 07, 698 906 885

e-mail
marcin.kaszubowski@mazdagdynia.pl

 p3a5955

Łukasz Krzystek

doradca ds. sprzedaży

telefon
58 660 49 07, 734 171 949

e-mail
lukasz.krzystek@mazdagdynia.pl

Teodor trepczyk p3a5943

Teodor Trepczyk

doradca ds. sprzedaży

telefon
58 660 49 05, 602 723 445

e-mail
tt32@mazdagdynia.pl

Michal wozinski p3a5849

Michał Woziński

doradca ds. sprzedaży

telefon
58 660 49 06, 602 723 505

e-mail
michal.wozinski@mazdagdynia.pl

Wojciech heimowski   dzia  handlowy

Wojciech Heimowski

doradca ds. sprzedaży

telefon
58 660 49 09, 882 340 476

e-mail
wojciech.heimowski@mazdagdynia.pl

Tomasz kramnik p3a6063

Tomasz Kramnik

specjalista ds. sprzedaży biznesowej

telefon
734 171 947

e-mail
tomasz.kramnik@mazdagdynia.pl

Adam Wojtas

sprzedawca części

telefon
58 6604912

e-mail
adam.wojtas@mazdagdynia.pl

Dariusz Wiktorowicz

sprzedawca części

telefon
58 6604910

e-mail
dariusz.wiktorowicz@mazdagdynia.pl

Marek roznawski p3a5913

Marek Rożnawski

doradca ds. gwarancji

telefon
58 6604913

e-mail
marek.roznawski@mazdagdynia.pl

Wojciech dziewit p3a5929

Wojciech Dziewit

doradca serwisowy

telefon
58 6604915

e-mail
wojciech.dziewit@mazdagdynia.pl

Marcin block p3a5899

Marcin Block

doradca serwisowy

telefon
58 6604911

e-mail
marcin.block@mazdagdynia.pl

Karol denisiuk   dzia  serwisu

Karol Denisiuk

doradca serwisowy

telefon
58 5504914

e-mail
karol.denisiuk@mazdagdynia.pl

Krzysztof golat   samochody u ywane

Krzysztof Golat

doradca ds. samochodów używanych

telefon
58 6604904, 668 167 111

e-mail
krzysztof.golat@mazdagdynia.pl

Mateusz marciniak   samochody u ywane

Mateusz Marciniak

doradca ds. samochodów używanych

telefon
58 6604904, 532 853 139

e-mail
mateusz.marciniak@mazdagdynia.pl


Mapa dojazdu do salonu